Oficjalna strona Urzędu Miasta Kruszwica

Aktualności blok

BADAM SIĘ WIĘC MAM PEWNOŚĆ

 

Kasa udziela pomocy rolnikom poszkodowanym w wyniku wystąpienia anomalii pogodowych w ramach Programu pomocy dla rolników i producentów rolnych, którzy ponieśli szkody spowodowane wystąpieniem w 2019 r. suszy, huraganu, gradu, deszczu nawalnego, przymrozków wiosennych lub powodzi.

Program obowiązuje od 24 września 2019 r. do 31 grudnia 2020 r.

W ramach akcji „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM”, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, powstał spot „ODBLASKI TO ŻYCIE” uświadamiający pieszym poruszającym się o zmierzchu, jak ważne są elementy odblaskowe noszone w widocznym miejscu.

Przed nami jesienno-zimowe szarugi, coraz szybciej zapadający zmrok, ciemne poranki, mgła. Pogarszające się warunki na drogach nie sprzyjają bezpieczeństwu. 

Zapraszamy na XX Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które odbędzie się 25 października 2019 w Toruniu. Gościnne sale Dworu Artusa będą miejscem rozmów, warsztatów, dyskusji i  spotkań przedstawicieli trzeciego sektora.

Czy urodziłaś się w latach 1950-1969?

Zbadaj się i zyskaj spokój! Zachęć do badania bliskie osoby w podobnym wieku.

LUX MED po raz kolejny  zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

Zapraszamy mieszkańców naszego województwa do skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych. Część z nich współfinansowana jest przez samorząd województwa.

Program profilaktyki chorób układu krążenia

 

BURMISTRZ  KRUSZWICY

Ogłasza

 

Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości rolnej położonej w miejscowości Rzepowo, oznaczonej numerem działki 45/2 o powierzchni 0,7920 ha, zapisanej w księdze wieczystej nr BY1I/00070804/1 prowadzonej przez V Wydział Sądu Rejonowego w Inowrocławiu.

4 października w ramach obchodów 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej w Rożniatach odbyły się uroczystości upamiętniające wydarzenia z 1939 roku zorganizowane przez Gminę Kruszwica, Sołectwo Kobylniki-Rożniaty oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Dwa Kłosy” z Kobylnik.

Poniżej przedstawiamy harmonogramy zbiórki odpadów wielkogabarytowych oraz elektrycznych i elektronicznych w paździeniku 2019 r.

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący
na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

Strony