Otwórz lub zamknij okno Facebooka.

Harmonogram zebrań miejskich i wiejskich w Gminie Kruszwica

01.03.2019
Harmonogram zebrań miejskich i wiejskich w Gminie Kruszwica

Harmonogram:

11.03.2019 - Poniedziałek - 16:00 - Osiedle Nr 1 - ZSO, ul. Kasprowicza 7 w Kruszwicy

12.03.2019 – Wtorek - 16:00 - Osiedle Nr 4 - Dom Socjalno-Kulturalny, ul. Nadgoplańska w Kruszwicy

13.03.2019 – Środa - 16:00 - Osiedle Nr 3 - Klub „Popiel”,- ul. Kujawska  w Kruszwicy

14.03.2019 – Czwartek - 16:00 – Popowo  - świetlica wiejska w Popowie

15.03.2019 – Piątek - 16:00 – Rzepowo - świetlica wiejska w Rzepowie

18.03.2019 – Poniedziałek - 16:00 – Szarlej - świetlica wiejska w Szarleju

19.03.2019 – Wtorek - 16:00 – Piaski - świetlica wiejska w Piaskach

20.03.2019 – Środa - 16:00 – Racice -świetlica wiejska w Racicach

21.03.2019 – Czwartek - 16:00 – Karsk - świetlica wiejska w Witowicach

21.03.2019 – Czwartek 18:00 - Kobylnica - świetlica wiejska w Witowicach          

22.03.2019 – Piątek - 16:00 – Chrosno - świetlica wiejska w Chrośnie

25.03.2019 – Poniedziałek - 16:00 – Bachorce - Szkoła Podstawowa w Bachorcach

26.03.2019 – Wtorek - 16:00 – Chełmiczki - Świetlica wiejska w Chełmcach

26.03.2019 – Wtorek  - 18:00 – Chełmce - Świetlica wiejska w Chełmcach           

27.03.2019 – Środa - 16:00 – Grodztwo - Dom Socjalno-Kulturalny ul. Nadgoplańska w Kruszwicy

28.03.2019 – Czwartek - SESJA

29.03.2019 – Piątek - 13:00 – Papros - świetlica wiejska w Skotnikach

29.03.2019 – Piątek -  15:00 - Wola Wapowska - świetlica wiejska w Woli Wapowskiej

01.04.2019 – Poniedziałek - 16:00 – Janowice - świetlica wiejska w Żernikach

02.04.2019 – Wtorek - 16:00 – Piecki - świetlica wiejska w Pieckach

03.04.2019 – Środa - 16:00 – Sokolniki - świetlica wiejska w Sokolnikach

04.04.2019 – Czwartek - 13:00 – Gocanówko - świetlica wiejska w Gocanówku

04.04.2019 – Czwartek 15:00 – Gocanowo - świetlica wiejska w Gocanowie

04.04.2019 – Czwartek 17:00 – Tarnowo - świetlica wiejska w Tarnowie

05.04.2019 – Piątek - 16:00 – Rusinowo - świetlica wiejska w Rusinowie

08.04.2019 – Poniedziałek - 16:00 – Kicko - świetlica w Janocinie

09.04.2019 – Wtorek - 13:30 – Lachmirowice - świetlica wiejska w Lachmirowicach

09.04.2019 – Wtorek - 16:00 – Polanowice - Szkoła Podstawowa w Polanowicach

10.04.2019 – Środa - 16:00 – Wróble - świetlica wiejska we Wróblach

11.04.2019 – Czwartek - 16:00 – Sukowy - świetlica wiejska w Sukowach

12.04.2019 – Piątek - 16:00 - Sławsk Wielki - świetlica wiejska w Sławsku Wielkim

15.04.2019 – Poniedziałek - 16:00 – Ostrowo - świetlica wiejska w Ostrowie

16.04.2019 – Wtorek - 16:00 – Złotowo - świetlica wiejska w Ostrówku

17.04.2019 – Środa - 16:00 – Kobylniki - świetlica wiejska w Kobylnikach

18.04.2019 – Czwartek - Wielki Czwartek

19.04.2019 – Piątek - Wielki Piątek

24.04.2019 – Środa - 16:00 - Osiedle Nr 2 - ZSO, ul. Kasprowicza 7 w Kruszwicy

p w ś c p s n
Events of the day 1 Wrzesień 2019 (niedziela)
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Events of the day 12 Wrzesień 2019 (czwartek)
  • Event of the day 12 Wrzesień 2019 (czwartek): OLSP 2019
Events of the day 13 Wrzesień 2019 (piątek)
  • Event of the day 13 Wrzesień 2019 (piątek): OLSP 2019
Events of the day 14 Wrzesień 2019 (sobota)
  • Event of the day 14 Wrzesień 2019 (sobota): Pobór krwi!
  • Event of the day 14 Wrzesień 2019 (sobota): OLSP 2019
Events of the day 15 Wrzesień 2019 (niedziela)
  • Event of the day 15 Wrzesień 2019 (niedziela): OLSP 2019
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Brak nadchodzących wydarzeń.
Brak nadchodzących wydarzeń